Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej » Aktualności » Rozpoczął się nabór wniosków na bezpłatne usuwanie wyrobów azbestowych

Rozpoczął się nabór wniosków na bezpłatne usuwanie wyrobów azbestowych

Rozpoczął się nabór wniosków na bezpłatne usuwanie wyrobów azbestowych

I N F O R M A C J A

 

Wójt Gminy Malanów informuję, że od dnia 04.04.2016 r. do 31.08.2016 r.  w Urzędzie Gminy w Malanowie można składać wnioski na bezpłatne sfinansowanie działania obejmującego całkowity koszt demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest na terenie nieruchomości należącej do wnioskodawcy.

W zależności od charakteru wykonywanych robót wnioskodawca przed złożeniem wniosku do Urzędu Gminy o sfinansowanie zadania zobowiązany jest dokonać zgłoszenia lub uzyskać pozwolenie na budowę od Starosty Tureckiego.

Wnioski realizowane będą do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

Wnioski będą rozpatrywane według kolejności ich wpływu do Urzędu Gminy.

Środki na finansowanie zadania pochodzą Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej, z budżetu Powiatu oraz budżetu Gminy Malanów.

Wnioski można pobrać w Urzędzie Gminy Malanów w pok. nr 5, oraz na stronie BIP Urzędu w zakładce ochrona środowiska - wnioski do pobrania.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Malanowie w pokoju nr 5 u Pana Łukasza Kurka oraz pod nr telefonu 63 2883083 wew. 43 lub pod adresem e-mail srodowisko@malanow.pl


Pozostałe aktualności