Dziś jest piątek, 19.04.2019, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej » Aktualności » Wyposażenie świetlicy w Bibiannie

Wyposażenie świetlicy w Bibiannie

Wyposażenie świetlicy w Bibiannie

Już niedługo mieszkańcy sołectwa Bibianna będą mogli cieszyć się nowym wyposażeniem świetlicy wiejskiej. Na realizację zadania gmina Malanów pozyskała dotację z budżetu Województwa Wielkopolskiego, w ramach III edycji konkursu „Odnowa wsi szansą dla aktywnych sołectw”.

W dniu 06.11.2015 r. zawarta została umowa o udzielnie pomocy finansowej nr DR 351/2015, której przedmiotem jest współfinansowanie projektu pn. „Rozwój potencjału świetlicy w Bibiannie”. Zakres rzeczowy projektu obejmuje wyposażenie świetlicy w stoły, krzesła, witrynę chłodniczą, kuchnię gazową z piekarnikiem elektrycznym oraz projektor multimedialny.

Na realizację zadania otrzymano wsparcie w wysokości 4 990,00 zł, przy wartości całkowitej projektu 10 888,00 zł. Zgodnie z umową termin zakończenia projektu przewidziany jest na dzień 14.12.2015 r.

Mamy nadzieję, że stworzenie odpowiednich warunków do prawidłowego funkcjonowania świetlicy, przyczyni się do jeszcze lepszego wykorzystania obiektu i pobudzenia aktywność społeczno-kulturalnej mieszkańców.

„Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego”

RK

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności