Dziś jest niedziela, 25.10.2020, imieniny Darii, Wilhelminy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej » Aktualności » Budowa światłowodu na terenie Gminy Malanów

Budowa światłowodu na terenie Gminy Malanów

Szanowni Mieszkańcy,

 

W ostatnim czasie na terenie Gminy Malanów firma INEA wykonuje prace polegające na budowie  sieci światłowodowej, która w przyszłości  będzie umożliwiała mieszkańcom podłączenie się do szybkiego Internetu.

 

Informujemy, że inwestor wystąpił i uzyskał zgodę na lokalizację i zajęcie terenu, w związku z  budową sieci światłowodowej w pasie drogowym dróg gminnych. Gmina Malanów dołożyła wszelkich starań, aby inwestycja mogła zostać zrealizowana i służyć mieszkańcom naszej Gminy.

 

 Jednak pragniemy podkreślić, że ani Wójt, ani pracownicy Urzędu Gminy w Malanowie, nie mogli ingerować w zakres i przebieg projektowanej sieci. Projekt w całości opracowała firma INEA określając jej przebieg oraz działki i budynki, do których zostanie doprowadzony światłowód.

 

W związku z powyższym pragniemy, jeszcze raz podkreślić, że zmian lub rozbudowy zaprojektowanej infrastruktury może dokonać tylko INEA na indywidualną prośbę mieszkańców zainteresowanych korzystaniem z tej usługi. 

                                                                                                                       Wójt Gminy

                                                                                                               /-/ Ireneusz Augustyniak

 

 

 

 


Pozostałe aktualności