Dziś jest sobota, 22.01.2022, imieniny Anastazego, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej » Aktualności » Ruszają konsultacje projektu budowy nowej linii kolejowej Turek-Konin

Ruszają konsultacje projektu budowy nowej linii kolejowej Turek-Konin

railroad-2100353_1920

Zapraszam do wzięcia udziału w konsultacjach Studium Planistyczno-Prognostycznym dla projektu pn. „Budowa nowej linii kolejowej Turek - Konin", realizowanego przez Spółkę BBF Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Planowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami gmin powiatów tureckiego, tj. gminy miejskiej Turek, gmin: Turek, Kawęczyn, Władysławów, Brudzew, Malanów, Tuliszków, Przykona i Dobra.

Konsultacje w formie online odbędą się w czwartek 30 września 2021 r. o godzinie 16.30. Aby wziąć udział w konsultacjach, wystarczy przesłać informację o chęci uczestnictwa na adres mailowy firmy BBF: konsultacje@bbf.pl  do 28 września (wtorek).

Link do telekonferencji zostanie przesłany osobom w dniu 28 września (wtorek) wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi projektu.

Celem spotkania informacyjnego jest zebranie opinii, uwag oraz sugestii od mieszkańców dotyczących proponowanego trasowania połączenia kolejowego Turek – Konin.

Zachęcamy do czynnego udziału w konsultacjach!

zdj. pixabay.com/geraldfriedrich2

 

MarK


Pozostałe aktualności