Dziś jest sobota, 22.01.2022, imieniny Anastazego, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej » Aktualności » Umowa na nowy sprzęt dla OSP Malanów podpisana.

Umowa na nowy sprzęt dla OSP Malanów podpisana.

wfosigw

We wtorek 10 listopada  prezes Ochotniczej Straży Pożarną w Malanowie - Dariusz Nowicki,  podpisał w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu umowę na dofinansowanie zakupu nowego sprzętu ratowniczo-gaśniczego. W ramach umowy dotacyjnej jednostka OSP Malanów  otrzyma  z programu „Mały Strażak” dofinansowanie  w wysokości 25.000,00 zł na zakup 8 kompletów ubrań specjalistycznych. Natomiast środki na wkład własny w kwocie 600,00 zł, na ten cel, przekazał jednostce Wójt Gminy Malanów – Ireneusz Augustyniak.

Druhowie i malanowski samorząd doceniają troskę i wsparcie finansowe Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udzielone na zakup wyposażenia. Zakupiony nowy sprzęt z pewnością przyczyni się do poprawy warunków pracy i bezpieczeństwa druhów ochotników oraz zapewni zwiększenie bezpieczeństwa przeciwpożarowego mieszkańców.

 

Zamieściła:

Wioletta Sypniewska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności