Dziś jest sobota, 22.01.2022, imieniny Anastazego, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej » Aktualności » Zaproszenie na spotkanie w dn. 16.06.2021 r. dot. ,,Programu Czyste Powietrze”

Zaproszenie na spotkanie w dn. 16.06.2021 r. dot. ,,Programu Czyste Powietrze”

Logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Malanów  na spotkanie informacyjne dot. Programu „Czyste powietrze”, które odbędzie się 16 czerwca 2021 r. o godzinie 13 w świetlicy wiejskiej w Malanowie.

 Zainteresowani mieszkańcy mogą uzyskać informacje  o  dofinasowaniu do wymiany źródła ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynku. W trakcie spotkania omówione zostaną m.in. zasady „ Programu” i proces składania wniosków. Ze względu na obowiązujące ograniczenia w spotkaniu uczestniczyć może max. 25 osób, dlatego wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się pod nr telefonu: 63 288 30 83 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Program „Czyste powietrze” realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w celu poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

K.P.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności